Almawin UNIVERSALUS valiklis su APELSINŲ aliejumi

  • Almawin UNIVERSALUS valiklis su APELSINŲ aliejumi
aprašymas

Koncentruotas, natūralus, ypač veiksmingas valiklis. Valo net sunkiausiai pašalinamus nešvarumus ir įsisenėjusias,atsparias dėmes.
Su eteriniais apelsinų ir citrinų aliejais. Dermatologiškai patikrintas.


Naudojimas: Neskiestas nuvalo kramtomos gumos, lipdukų, dažų, rašalo, tušinukų, riebalų, aliejų, sakų, nagų lako ir pan. likučius. Prieš naudodami patikrinkite valomos medžiagos atsparumą valikliui. Praskietas: 2-4 kamšteliai (30-60ml) valiklio pilami į 5L vandens. Tinka visų vandeniui atsparių paviršių valymui. Dėl stiprių valančių savybių galima pažeisti neatsparių medžiagų paviršius. Ypač atkreipkite dėmesį prieš valydami lakuotus, plastikinius, gumos ir tekstilės paviršius. Po valymo būtinai išskalaukite šluostę ar kempinėlę.


Kiekis - 500 ml

Prieinamumas: Prekyboje

10,99 €

Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Degus. Kenksmingas vandens organizmams, gali ilgai išlikti vandenyje. Saugokite, kad nepatektų į aplinką. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Kenksmingas: prarytas gali pažeisti plaučius. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę.


Sudėtis: >=30% alifatiniai angliavandeniai (apelsinų terpenai), >=5% 15% nejoninės paviršiaus aktyvumo medžiagos. Sudėtyje yra: kvapai ( natūralus Levandinų aliejus*) limonenas, citralas, linaloolas, citronelolis, geraniolis, farnezolis.
* - iš ekologiško ūkio.
Kitos sudedamosios dalys: etanolis, pieno rūgštis. 100% visų sudedamųjų dalių natūralios kilmės.