Ecodoo tualeto gelis, 750ml

aprašymas
Su eukalipto eteriniu aliejumi.
Produktas sertifikuotas Ecocert.
Gamintojas - Prancūzija.

Prieinamumas: Prekyboje

3,79 €
Sudėtis: > 30% vandens, <5% rūgštingumo reguliatoriai, minkštiklis, rozmarino ekstraktas*, klampumo medžiagos, anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, aromatas ( terpentino, pušų, mėtų, eukalipto* ir rozmarino*) eteriniai aliejai, CI 77510, limonenas. *1,35% iš visų ingredientų yra iš ekologinio žemės ūkio . 99,99% ingredientų augalinės kilmės.
Prieš kiekvieną naudojimą suplakti. Naudojimas: užpilkite valiklio ant klozeto iš vidaus, tiesiai po klozeto lanku. Paskirstykite su šepečiu, leiskite įsigerti keletą akimirkų ( didesniems nešvarumams apie 20 min ) ir nuplaukite vandeniu. Įsisenėjusiems nešvarumams pašalinti užpiltą valiklį palikite veikti per naktį. Geriausias naudoti iki: nurodyta ant pakuotės.
Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus ant odos nuplaukite vandeniu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus į akis ar kvėpavimo takus, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.
Kiekis - 750ml.