Holle ekologiškas pieno mišinys 4, vaikams nuo 12 mėn. - 600g

  •  Holle ekologiškas pieno mišinys 4, vaikams nuo 12 mėn. - 600g
aprašymas

Sudedamosios dalys: nugriebtas pienas*¹, išrūgų produktas*( dalinai mineralizuoti išrūgų milteliai ), augalinis aliejus* (palmių*3,  rapsų*, saulėgrąžų*), krakmolas*, maltodekstrinas*, Laktozė*, Kalcio karbonatas, Kalio chloridas, L - Tirozinas, Žuvų taukai2, Magnio chloridas, Kalcio chloridas, Kalcio hidrochloridas, L - Triptofanas,  Geležies laktatas,  Vario sulfatas, Vitaminas C, Natrio chloridas, Cinko sulfatas, Vitaminas E, Niacinas, Pantoteno rūgštis,  Vitaminas B1, Vitaminas A, Vitaminas B6, Mangano sulfatas, Kalio jodidas, Folio rūgštis, Natrio selenatas, Vitaminas K, Vitaminas D, Biotinas, Vitaminas B12.

* -  iš ekologiškų žemės ūkio žaliavų.   

                  Kontrolės įstaigos kodas AT-BIO-301
                                                     ES/ne ES žemės ūkis
Kontrolę vykdo Viešoji įstaiga "Ekoagros" LT-EKO-001

¹ - 100g pieno mišinio miltelių pagaminta iš 181 ml nugriebto pieno.

² - sudėyje yra DHA (dokozaheksaeno rūgšties), kaip reikalaujama teisės aktuose, reglamentuojančiuose kūdikių maistą.
³ - iš tvaraus auginimo.

Pagaminta - Austrijoje.
Pienas iš ES.

Grynasis kiekis
- 600 g ( 2 x 300g)

Prieinamumas: Prekyboje

14,99 €

SVARBI PASTABA: Holle Ekologiškas pieno mišinys 4 yra pagamintas iš 99% produktų, kurie yra natūraliai užauginti sertifikuotame ekologiškame ūkyje. Tinkamas maitinti vaikams nuo 12 mėnesių, jei jis nemaitinamas motinos pienu. Gamybą prižiūri ES Ekologinės kontrolės sistema.

MIŠINIO PARUOŠIMAS: 1 pav. prieš naudojant sterilizuokite-išvirinkite buteliukus, žindukus ir žiedus verdančiame vandenyje 3-5min., užvirinkite reikiamą kiekį vandens, kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje ir atvėsinkite maždaug iki 50 laipsnių. Supilkite į buteliuką tik pusę reikiamo kiekio vandens. 2 pav. pasemkite matavimo šaukšteliu reikiamą kiekį pieno mišinio miltelių ir perteklių nubraukite švariu peiliu. Supilkite į buteliuką su vandeniu reikiamą kiekį miltelių kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje. 3 pav. gerai pakratykite. Supilkite likusį vandenį ir vėl pakratykite. Atvėsinkite apytiksliai iki 37 laipsnių ir maitinkite. Svarbus įspėjimas: nuosekliai laikykitės pateiktos instrukcijos. Naudokite tik pakuotėje esantį matavimo šaukštelį. Laikykitės rekomenduojamų kiekių. Teisingas produkto dozavimas užtikrins, kad jūsų kūdikis gaus tiek reikalingų maisto medžiagų, koks yra poreikis. Visada ruoškite tik šviežią maistelį. Nenaudokite nesuvartotų likučių. Norėdami apsaugoti kūdikio dantukus, neduokite jam žaisti su buteliuku. Nešildykite pieno mišinio mikrobangų krosnelėje – yra pavojus sunkiai nusideginti. Pakuotėje yra 45 maitinimai po 100 ml.


Laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Atidarius suvartoti per 2 savaites.
Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekės ženklo šalis: Šveicarija