Natūralaus šilko pagalvė 75 % šilko

  • Natūralaus šilko pagalvė 75 % šilko
aprašymas

Ramus miegas, saugi ir patogi patalynė - tai gera investicija, padedanti sveikam gyvenimui ir produktyviai veiklai! Natūralaus šilko pluošto pagalvė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame.
Palaiko šilumos pusiausvyrą: kai karšta-vėsina, kai šalta-šildo
Puikiai sugeria drėgmę, tačiau išlieka sausa
Atstato organizmo energijos apykaitą, todėl miegas tampa gilus ir ramus
Aktyvina kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa skaistesnė ir elastingesnė
Nesiveisia erkės ir nesikaupia dulkės, todėl ypač rekomenduotina alergiškiems žmonėms
Dėl teigiamų šilko savybių labai tinka sergantiems artritu, turintiems pragulų ar sutrikus medžiagų apykaitai
Natūralios medvilnės užvalkalas neslysta ir maloniai priglunda prie kūno

Prieinamumas: Prekyboje

29,99 €
Dydis: 45 x 70 cm.
Sudėtis: 75% – natūralus šilkas( ( viduje yra mikrofibros branduolys, neleidžiantis pagalvei greitai sukristi bei išlaiko elastingumą, apie kurį susuktos 75 proc. natūralaus šilko gijos). ; 25% – kitos natūralios medžiagos. Užvalkalas:100% natūrali medvilnė baltos spalvos,

Trumpai apie šilką... Vienas iš įdomiausių ir pagal eksploatacines savybes unikaliausių pluoštų yra natūralus šilkas. Tai gyvūninės kilmės pluoštas, gaunamas iš šilkaverpių drugių vikšrų, kurie, virsdami lėliuke, suka kokoną iš savo gaminamų šilko siūlų. Pirmieji natūralų šilką pradėjo gaminti ir naudoti kinai prieš 5-8 tūkstantmečius ir beveik tris tūkstančius metų jiems pavyko išlaikyti šilko gamybos paslaptį. Kaip anuomet, taip ir dabar gausiose Kinijos šilkaverpių kolonijose vikšrai rezga apie save iki 800 m ilgio gijas, iš kurių vėliau suka kokoną. Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jis lengvas it plunksna, labai lankstus ir ypatingai tvirtas. Iki šiol nė vienas sintetinis audinys savo savybėmis negali net lygintis su šio natūralaus pluošto gaminiais! Tinka alergiškiems žmonėms.

Kaip prižiūrėti?

Patartina nuolat išvėdinti
Patartina sausas valymas. Skalbti galima, tačiau nereikėtų dažnai, ir patartina rankomis nekarštame vandenyje. Smarkiai netrinti.
Naudoti tik šilkui skirtas natūralias arba ekologiškas priemones
Nenaudoti minkštiklių ir baliklių
Išgręžti tik rankomis
Lengvai išgręžus padėti ant sauso paviršiaus
Jokiu būdu nedžiovinti saulėje ar ant radiatorių
Retkarčiais patartina palaikyti -20̊ C – tokiame šaltyje žūsta kandžių, nepaprastai mėgstančių natūralias medžiagas, kiaušinėliai