Sonett tualeto valiklis, 750ml

aprašymas
Naudojimas: Įprastam tualeto valymui pilkite Sonett tualeto valiklio po unitazo kriauklės kraštais ir šveiskite su aštria kempine ar šepetėliu. Valant stipriai užterštą unitazo kriauklę (kalkių nuosėdas, šlapimo akmenį) užpilkite Sonett tualeto valiklio ir palikite nakčiai. Augalinių tirštiklių dėka, Sonett tualeto valiklis tolygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka ant valomo paviršiaus. Ryte nuskalaukite tekančiu vandeniu. Jei reikia, procedūrą pakartokite.
Patarimas: rūdis rekomenduojame valyti Sonett šveitimo milteliais.
Ypatingos produkto savybės: Natūralių eterinių aliejų mišinys (ypač jame esantis kedro eterinis aliejus) pasižymi efektyviu bakterijas naikinančiu veikimu. Suteikia gaivų kvapą.
Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų.

Prieinamumas: Prekyboje

4,05 €
100% iš augalinių žaliavų. Efektyviai šalina nešvarumus, šlapimo ir kalkių nuosėdas. Įprastam tualeto valymui pilkite valiklio po unitazo kriauklės kraštais ir šveiskite su aštria kempine ar šepetėliu. Valydami stipriai užterštą unitazo kriauklę (kalkių nuosėdas, šlapimo akmenį) užpilkite valiklio ir palikite nakčiai. Augalinių tirštiklių dėka, Sonett tualeto valiklis tolygiai pasiskirsto ir ilgai išlieka ant valomo paviršiaus. Ryte nuskalaukite tekančiu vandeniu. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Jeigu yra rūdžių, jas galite nuvalyti Sonett šveitimo milteliais. Kedrų eterinis aliejus suteikia gaivų kvapą.
Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Citrinžolių ekstraktas gali sukelti alergines reakcijas.
Sudėtis: 5-15% citrinų rūgštis, 1-5% nejoninės ir anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (cukraus surfaktantai ir kokosų aliejaus alkoholio sulfatai), <1% augalinis tirštiklis, <1% natūralūs kedrų ir citrinžolių eteriniai aliejai (sudėtyje yra: citronellol, geraniol, limonene), dinamizuotas vanduo iki 100%.
Kiekis - 0,75l.
Gamintojas: Sonett OHG, D-88693, Deggenhausen, Vokietija.