Lavera ek. apsauginis kremas nuo saulės, vaikams LSF 50, 75ml

  • Lavera ek. apsauginis kremas nuo saulės, vaikams LSF 50,  75ml
aprašymas
Apsauginis kremas nuo saulės SENSITIV SONNEN CREME KIDS LSF 50 skirtas apsaugoti ypač jautrią vaikų odą nuo žalingo saulės poveikio. Apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. 100% natūralus, su natūraliu UV filtru iš titano dioksido ir zinko oksido. Tai naudingiausias Jūsų vaiko odelei, nes, kai titano diokslidas ir cinko oksidas būna kartu, tuomet vienas kitą papildydami jie užtikrina plačią apsauga nuo UVA ir UVB spinduliuotės. Sudėtyje esantys ekologiški saulėgrąžų ir avokado aliejai ne tik saugo vaikučio odą bet maitina ir minkština.
Labai stipri apsauga. Atsparus vandeniui. Tinka veganams. Sukurtas jautriai, šviesiai odai apsaugoti arba esant labai intensyviai saulei. Tinka veidui ir kūnui.
Sudėtyje tik 100% mineraliniai filtrai nuo saulės spindulių, kurie efektyviai apsaugo odą nuo nudegimų.

Prieinamumas: Prekyboje

15,10 €
Naudojimas: prieš buvimą saulėje pakankamu kremo kiekiu tepkite odą. Gausiai prakaituojant arba prieš maudynes tepkite kremu odą gausiai. Pakartotinai tepti ilgai būnant saulėje kas keletą valandų ir po kiekvieno maudymosi ar sporto. Tepantis kremu saugokite akis. Naudokite apsauginius drabužius kūdikiams ir mažiems vaikams. Saugokite juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir venkite intensyvių saulės spindulių vidudienį. Dėvėkite galvos apdangalus ir akinius nuo saulės. Saugokite drabužius, kad kremas jų neišteptų. Subalansuotas santykiu UVA: UVB 1: 3 pagal ES Komisijos rekomendaciją.