• alt

  Natūralaus šilko komplektėlis vaikams (anklodė+pagalvė)

  Šiandien Jūs jau galite įsigyti prabangią patalynę su natūralaus šilko užpildu! Ramus miegas, saugi ir patogi patalynė - tai gera investicija, padedanti sveikam gyvenimui ir produktyviai veiklai! Natūralaus šilko pluošto antklodė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame. Antklodė su natūralaus šilko užpildu ypač patartina žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta.
  Šilko sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą.

  Mėgaukitės ramiu miegu po prabangia antklode iš natūralių medžiagų - medvilnės su natūralaus šilko pluošto užpildu!

  Sudėtis: Išoris/viršutinis sluoksnis: 100% medvilnė, spalva balta. Užpildas: 100% Mulberry šilkas iš specialiai auginamų šilkverpių.

  Komplektą sudaro - anklodė 100 x140 cm. + pagalvė 40 x 60 cm.

  79,00 €
 • alt

  Natūralaus šilko pagalvė 75 % šilko

  Ramus miegas, saugi ir patogi patalynė - tai gera investicija, padedanti sveikam gyvenimui ir produktyviai veiklai! Natūralaus šilko pluošto pagalvė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame.
  Palaiko šilumos pusiausvyrą: kai karšta-vėsina, kai šalta-šildo
  Puikiai sugeria drėgmę, tačiau išlieka sausa
  Atstato organizmo energijos apykaitą, todėl miegas tampa gilus ir ramus
  Aktyvina kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa skaistesnė ir elastingesnė
  Nesiveisia erkės ir nesikaupia dulkės, todėl ypač rekomenduotina alergiškiems žmonėms
  Dėl teigiamų šilko savybių labai tinka sergantiems artritu, turintiems pragulų ar sutrikus medžiagų apykaitai
  Natūralios medvilnės užvalkalas neslysta ir maloniai priglunda prie kūno

  Dydis: 45 x 70 cm.
  Sudėtis: Pagalvės užpildas: 75% – natūralus šilkas( ( viduje yra mikrofibros branduolys, neleidžiantis pagalvei greitai sukristi bei išlaiko elastingumą, apie kurį susuktos 75 proc. natūralaus šilko gijos). ; 25% – kitos natūralios medžiagos. Pagalvės užvalkalas: 100% natūrali medvilnė baltos spalvos,

  31,99 €
 • alt

  Natūralaus šilko antklodė viengulė storesnė

  Ramus miegas, saugi ir patogi patalynė - tai gera investicija, padedanti sveikam gyvenimui ir produktyviai veiklai! Natūralaus šilko pluošto antklodė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame. Antklodė su natūralaus šilko užpildu ypač patartina žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta. Šilko sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, kurios gaivinamai veikia plaukus ir odą. Mėgaukitės ramiu miegu po prabangia antklode iš natūralių medžiagų - medvilnės su natūralaus šilko pluošto užpildu!

  Dydis: 140 x 200 cm.

  Sudėtus:
  Viršutinis sluoksnis: 100% medvilnė. Užpildas: 100% šilkas Mulberry šilkas (1,75 kg)iš specialiai auginamų šilkverpių. Supakuota dėžėje arba maišelyje.

  Šilko antklodė įprastuose užvalkaluose gali slysti, sukristi. Todėl visų antklodžių kampuose yra pritvirtintos kilputės, kurios skirtos užvalkalams su raišteliais. Raištelius pritvirtinus prie antklodės kilpučių – ji neslys ir nesukris.

  101,50 €

Naujienlaiškis

NATŪRALŪS ŠILKO PATALAI

Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal:
Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal: