Ekologiškas universalus skalbiklis "Klar EcoSensitive" su natūraliu minkštinančiu efektu 750 ml

  • Ekologiškas universalus skalbiklis "Klar EcoSensitive" su natūraliu minkštinančiu efektu 750 ml
aprašymas

Patvirtintas Vokietijos alergijos ir astmos asociacijos (DAAB) - atitinka griežtus kokybės reikalavimu

Universalus: baltai, spalvotai ir tamsiai tekstilei
Su natūraliu minkštinančiu efektu
100 % natūralios kilmės ingredientai
Ekologiškumą patvirtinantys sertifikatai: ECOGARANTIE ir GREEN BRAND
Patvirtinta Vokietijos alergijos ir astmos asociacijos: DAAB
Dermatologiškai patikrintas
Efektyvus ir ekonomiškas
Tinka veganams
Ypač rekomenduojamas kūdikių ir vaikų drabužiams skalbti


Paskirtis: Skalbiklis yra universalus, tinka baltai, spalvotai ir tamsiai tekstilei iš natūralaus, mišraus ar sintetinio pluošto. Su natūraliu minkštinančiu efektu. Efektyviai pašalina nešvarumus. Skalbiklis yra bekvapis, tinka alergiškiems, sergantiems astma ar neurodermitu, turintiems jautrią odą. Puikiai tinka kūdikių ir vaikų drabužiams skalbti. Sudėtyje nėra jokių fermentų. Skalbiklio sudėtyje esantis muilo riešutų ekstraktas, pasižymi išskirtinėmis natūraliomis valymo savybėmis, yra švelnus tekstilės spalvoms, todėl tinka ir baltiems ir spalvotiems audiniams. Saponinas esantis muilo riešutų kevaluose, veikia ir kaip audinių minkštiklis, todėl drabužiai yra švelnūs, minkšti ir lengviau lyginami.

Pagaminta - Vokietijoje
    

Prieinamumas: Išparduota

Nuolatinė kaina: 5,99 €

Special Price 4,79 €

Naudojimas: Skalbiklio dozavimo rekomendacijos priklauso nuo vandens kietumo, skalbinių nešvarumo lygio bei svorio (žr. lentelę ant pakuotės). Lentelėje nurodyti skalbiklio kiekiai skalbiant 4-5 kg skalbinių. Skalbiklio kiekiai nurodyti atsižvelgiant į vandens kietumą: minkštas, vidutinis, kietas (norėdami sužinoti vandens kietumą kreipkitės į vandens tiekėją). Jei skalbinių kiekis mažesnis ar didesnis lentelėje atitinkamai nurodytas skalbiklio dozės didinimas/mažinimas. Pakuotės pakanka maždaug 16 skalbimų. Tinka skalbti 20 ̊ C - 95 ̊ C temperatūroje skalbimo mašina ar rankomis. Naudinga žinoti: naudokite taupiai, nes skalbiklis yra koncentruotas – užtenka nedidelio kiekio nešvarumams pašalinti. Aplinkosaugos patarimai: skalbimo mašiną junkite tik tada, kai ji pilna, pirmenybę teikite skalbimui žemoje temperatūroje, laikykitės dozavimo rekomendacijų.

Pastaba:Nenaudokite šilkui ir vilnai. Atkreipkite dėmesį į tekstilės priežiūros rekomendacijas. Skalbiklio spalva dėl sudėtyje esančio muilo riešutų ekstrakto yra rusva. Tai neturi jokio poveikio skalbinių spalvai – skalbiklis tinka tiek baltai, tiek spalvotai tekstilei. Skalbiant baltos spalvos tekstilę, rekomenduojama įpilti „Kar EcoSensitive“ universalaus dėmių valiklio-baliklio („Fleckensalz“), tai padės pašalinti dėmes ir išlaikyti nepriekaištingą baltumą. Sunkiai įveikiamas, įsisenėjusias dėmes nuo tekstilės gaminių (rašalo, kraujo, kakavos ar pan.), galite pašalinti naudodami „Klar EcoSensitive“ muilą dėmių šalinimui su tulžimi („Bio Gallseife“) arba „Klar EcoSensitive“ muilą („Öko-Kernseife“)..

Sudėtis: ≥5 % <15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (cukraus paviršiaus aktyviosios medžiagos), <5% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (muilo riešutų ekstraktas), muilas (augalinio aliejaus*). Kitos sudedamosios dalys: vanduo, citrinų rūgšties natrio druska, etanolis, citrinų rūgštis, ksantano guma, pieno rūgštis.
*- iš kontroliuojamų ekologinių ūkių. 100 % ingredientų natūralios kilmės.

Įmonė jau daugiau kaip 30 metų gamina produktus ir vadovaujasi principu: harmonija su žmogumi ir gamta.

Tvarumas:
Pakuotė - iš 100 % perdirbto plastiko, 100 % perdirbama
Etiketė - iš perdirbamų medžiagų, naudojami spaudos dažai be mineralinės alyvos ir augaliniai klijai
Produktas koncentruotas - sumažinamas transportavimo, saugojimo, pakuočių ir atliekų kiekis
Dėžės – produktai pakuojami į FSC sertifikuotas (atsakingo miškų tvarkymo standartai) kartono dėžes

Saugantiems save ir gamtą!