• alt

  Argital aromatinė dantų pasta, 75ml

  AROMATINĖ DANTŲ PASTA SU ŽALIUOJU MOLIU IR 7 ETERINIAIS ALIEJAIS. Ypatingo, pikantiško skonio ir aromato, padeda apsisaugoti nuo ėduonies (savo sudėtyje turi gvazdikėlių eterinio al.) Su Žaliojo Molio geliu, eteriniais aliejais ir gydomaisiais augalais burnos ertmės higienai ir sveikatai. Novatoriška idėja vietoje abrazyvinių medžiagų naudoti Žaliojo molio gelį, kuris kartu su kitomis veikliosiomis medžiagomis valo, tonizuoja, stiprina dantenas ir saugo dantis nuo ėduonies. ARGITAL pastos padeda išvengti dantų apnašų susidarymo. ARGITAL dantų pastos 100% natūralios.

  9,99 €
 • alt

  Argital homeopatinė dantų pasta, 75ml

  „OMEOBITAL“ DANTŲ PASTA SU ANYŽIŲ IR CITRINOS ETERINIAIS ALIEJAIS. Tinkama naudoti gydantis homeopatiniais vaistais, padeda apsisaugoti nuo ėduonies. Su Žaliojo Molio geliu, eteriniais aliejais ir gydomaisiais augalais burnos ertmės higienai ir sveikatai. Novatoriška idėja vietoje abrazyvinių medžiagų naudoti Žaliojo molio gelį, kuris kartu su kitomis veikliosiomis medžiagomis valo, tonizuoja, stiprina dantenas ir saugo dantis nuo ėduonies. ARGITAL pastos padeda išvengti dantų apnašų susidarymo. ARGITAL dantų pastos 100% natūralios.

  9,99 €
 • alt

  Argital mėtinė dantų pasta, 75ml

  SU MĖTOMIS. Panaikina blogą burnos kvapą ir apsaugo dantis nuo ėduonies. Su Žaliojo Molio geliu, eteriniais aliejais ir įvairiais augalais burnos ertmės higienai ir sveikatai. Novatoriška idėja vietoje abrazyvinių medžiagų naudoti Žaliojo molio gelį, kuris kartu su kitomis veikliosiomis medžiagomis valo, tonizuoja, stiprina dantenas ir saugo dantis nuo ėduonies. ARGITAL pastos padeda išvengti dantų apnašų susidarymo. ARGITAL dantų pastos 100% natūralios.

  9,99 €

Naujienlaiškis

Ekologiškos priemonės burnos higienai

Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal:
Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal: