• alt

  Argital kremas su ežiuole, 75ml

  Kremas su Ežiuole padeda išspręsti spuoguotos ir inkštiruotos odos problemas. Kremo poveikį stiprina Kraujažolių ir Medetkų ekstraktai, Gvazdikėlių, Eukaliptų, Citrinų, Verbenų, Pipirmėčių eteriniai aliejai ir molio gelis. Migdolų aliejus maitina odą ir suteikia jai glotnumo bei elastingumo.

  14,79 €
 • alt

  Argital našlaičių kremas, 50ml

  Su žaliojo molio geliu, veido ir kūno jautriai, pažeistai odai. Kremo sudėtyje yra Trispalvės našlaitės , kurios dėka atstatoma veido, kūno ir krūtinės odos pusiausvyra. Šį balansuojantį poveikį sustiprina medetkų ekstraktas ir žaliojo molio gelis,o taip pat Pušų, Levandų ,Pelargonijų, Melisų eteriniai aliejai.

  14,79 €
 • alt

  Argital šveitiklis-kaukė, 75ml

  Su žaliuoju moliu, vilkdalgiu ir damaskine rože. ARGITAL veido šveitiklis labai švelniai ir kartu efektyviai atnaujina veido odos epidermio sluoksnį. Šveičiamąjį poveikį užtikrina jo sudėtyje esantis florencinis vilkdalgis ir žaliasis molis. Migdolų aliejus puoselėja ir apsaugo jauną epidermio sluoksnį ,o rožių žiedlapių ekstraktas ir eterinis aliejus atstato odos pusiausvyrą ir suteikia jai malonų kvapą.

  12,75 €

Naujienlaiškis

Ekologiškos veido priežiūros priemonės

Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal:
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
Žiūrėti kaip:
Rodyti:
Rušiuoti pagal:
Puslapis:
 1. 1
 2. 2