• alt

  Unique prausiklis kūnui su rugiagėlėmis, 250ml

  Tinka visiems odos tipams Šiuo ekologišku prausikliu kūnui su rugiagėlėmis puikiai tinka pradėti naują dieną. Rugiagėlių gaivus kvapas maloniai primena lengvą vėjo dvelksmą ir pievų laukus. Lengvai putojantis kūno prausiklis švelniai valo Jūsų odą. Turtingas ekologiškais pieno baltymais, kurie užtikrina odos švelnumą ir minkštumą . Ekologiški alavijai iš sąžiningos prekybos suteikia odai drėgmės.

  7,80 €
 • alt

  Unique prausiklis kūnui su levandomis , 250ml

  Tinka visiems odos tipams Lengvas, drėkinantis ir lengvai putojantis kūno prausiklis švelniai valo Jūsų odą. Odos švelnumą ir minkštumą užtikrina puikus derinys iš ekologiško pieno baltymų ir ekologiškų asiūklio lapų. Ekologiški alavijai iš sąžiningos prekybos suteikia odai drėgmės, o ekologiškas levandų aliejus ramina Jūsų kūną ir sielą. Užburiantis nuostabus kvapas primenantis vasarą ir saulę.

  7,80 €
 • alt

  Unique prausiklis kūnui - vaikiškas, 250ml

  Kūno prausiklis nedirgina odos, švelnus, lengvai putojantis ir draugiškas jautriai vaiko odai. Vaikiško kūno prausiklio sudėtyje yra ekologiškų pieno baltymų, taip pat ekologiško alavijo iš sąžiningos prekybos. Tinka suaugusiems, turintiems jautrią odą. Turtingas ekologiškais pieno baltymais, kurie užtikrina odos švelnumą ir minkštumą . Ekologiški alavijai iš sąžiningos prekybos suteikia odai drėgmės.

  6,43 €

Naujienlaiškis