Rinkinys - vaikučio vystyklystės laikotarpui

  • Rinkinys - vaikučio vystyklystės laikotarpui
aprašymas
Išbandytas praktikoje, lengvas naudojimui, taupus piniginei rinkinys.

Rinkinį sudaro:

2 vnt. veltos vilnos tam tikro dydžio drėgmę sulaikančios kelnaitės ( dydį nurodykite darant užsakymą el.paštu );
40 vnt. 3 sluoksnių didesnių bambukinių įklotų;
vystyklinis popierius ( Popli dėžutėje - 100 vnt).

Prieinamumas: Išparduota

192,46 €
Išbandytas praktikoje, lengvas naudojimui, taupus piniginei rinkinys:

1 - 2 vnt. veltos vilnos tam tikro dydžio drėgmę sulaikančios kelnaitės ( arba Jūsų pasirinktos );
40 vnt. 3 sluoksnių didesnių bambukinių įklotų;
Ryžių arba vystyklinis popierius ( pasirinktinai ).

Naudojimas:

Į drėgmę sulaikančias kelnaitės įkloti 2 bambuko įklotus ( naujagimiui įklotus užlenkti priekinėje dalyje individualiai pagal ūgį ), ant įklotų viršaus užtiesti gabalėlį popieriuko ( maždaug per vidurį ) ir užsegti kelnaites, patikrinti ar tinkamai užsegtos, ir ar nespaudžia vaikučio. Šie bambukiniai įklotai sugers maždaug 2 - 3 valandų vaikučio šlapimo kiekį.

Įklotus arba sauskelnes rekomenduojama keisti kas 2-3 valandas. Skalbti 40 laips. temperatūros vandenyje biologine skalbimo priemone, nenaudoti minkštiklių ir baliklių. Jeigu vaikutis pasituštino prieš skalbiant reikėtų nuskalauti išmatas. Kietą masę nupurtykite į tualetą, popieriuką išmeskite į šiukšliadėžę. Dėmes puikiai pašalins tulžies muilas ( Sonett ). Po naudojimo įklotus ar sauskelnes sudrėkinus ir įtrynus dėmėtas vietas galite kaupti tam skirtoje taroje ( kibiras, dubuo...)
Vilnos priežiūra:Prieš naudojimą kelnytes reikia išskalbti rankomis, tam, kad jos būtų švelnesnės ir sugertų daugiau drėgmės. Vilnonių kelnyčių nereikia skalbti po kiekvieno vystyklų keitimo! Jeigu jos nėra suteptos, pakanka jas tik išvėdinti. Jeigu kelnytės susitepė lengvai, netrindami praplaukite biologine priemone skirta vilnai/šilkui.
Avies vilnoje yra lanolino. Tai riebi medžiaga, kuri chemiškai suriša šlapimo rūgštį ir paverčia ją į lanolininį vašką. Štai kodėl vilnones kelnytes užtenka paprasčiausiai gerai išvėdinti ir nelieka jokio pašalinio kvapo.
Lanolinas yra išplaunamas. Todėl tokius drabužius reikia plauti su specialiomis priemonėmis, kurių sudėtyje yra lanolino arba kas antrą ar trečią plovimą perplauti priemone, kurios sudėtyje yra lanolino.

Būkite kantrūs: vilnonės kelnytės drėgmę sugers ne iš karto, bet palaipsniui. Pirmomis dienomis gali sunktis šiek tiek šlapimo.

Pastaba. Naudojant panašius arba kitų gamintojų gaminius rezultatas ne būtinai gali būti toks pats.

Rinkinį sudaro:
2 vnt. veltos vilnos drėgmę sulaikančios kelnaitės ( S, M, L ) ir 1 dėž. vystyklinio popieriaus, 40 vnt. didesnių bambuko įklotų.