• alt

  Naturata jūros druska, rinkta rankomis, 75g

  Sudedamosios dalys: jūros druska rinkta rankomis. (Šveicarijoje: natrio chlorido kiekis 92%, vandens 7%, magnio 0,5%, kalio 0,2%, sulfatų 1%. Austrijoje: nejuoduota. ) Savybės: Geriausia ir brangiausia jūros druska - "Fleur de Sel" ( " gėlių druska'" -"Blume des Salzes" ). Net ir šiandien jūros druska yra gaminama tik rankomis. Saulė vandenį išgarina ir druska koncentracija tvenkinyje didėja. Mažos druska "gėlytės" susidaro esant labai karštomis ir vėjuotomis dienomis.

  6,00 €
 • alt

  Naturata Rupi jūros druska iš Atlanto vandenyno , 500g

  Sudedamosios dalys: jūros druska iš Atlanto vandenyno, rupi. (98,7% natrio chlorido, sulfatų 0,1%), be pridėtų priedų ir jodo. "Naturata" jūros druska atvyksta iš Algarvės regiono pietų Portugalijoje, kur jūros vanduo įleidžiamas į susmulkinto molio baseiną. Išgarinus jūros vandenį, kristalizuota jūros druska yra išgryninama ir supakuojama.

  1,70 €
 • alt

  Naturata ekologiškas koncentruotas DARŽOVIŲ MIŠINYS sultiniui su mielėmis, be glitimo

  Sudedamosios dalys: vanduo, jūros druska, daržovės 7,1% (SALIERAI*, morkos*, svogūnai*, raudonojį paprika*, ) saulėgrąžų aliejus*, cukrus*, mielių ekstraktas*, daržovės* 0,96% ( česnakas*, gelsvė*, ciberžolė* ), stabilizatorius ( agaras, ksantano guma ), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga ( citrinos rūgštis ). * - iš ekologiško ūkio. Sudėtyje galima aptikti pieno sudedamųjų dalių pėdsakų.

  2,69 €

Naujienlaiškis