ZEROWATER 4 - ių KEIČIAMŲ FILTRŲ PAKUOTĖ

  • ZEROWATER 4 - ių KEIČIAMŲ FILTRŲ PAKUOTĖ
aprašymas

MĖGAUKIS PUIKIU VANDENS SKONIU KIEKVIENĄ DIENĄ. ZeroWater tai naujos kartos filtrai.

ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums puikaus skonio vandenį.
Esant vidutiniškai užterštam vandeniui (TDS rodo ~200 ppm) nešiojamas vandens filtras gali išvalyti apie 19 litrų vandens.
Kauno mieste vanduo apie 200-250 ppm
Šiaulių mieste vanduo apie 300-400 ppm
Jonavos mieste vanduo apie 400-600 ppm
Klaipėdos mieste vanduo apie 300-350 ppm


IŠSKIRTINĖ SPALVOS PASIKEITIMO FILTRO TECHNOLOGIJA
ZeroWater Portable filtrai taip pat naudoja naujos kartos filtrų spalvos pasikeitimo technologiją.
Kiekvienas filtras turi „Spalvos pasikeitimo“ langą, kuriame rodoma, kada gali tekti pakeisti filtrą.
Kai lango spalva pasikeičia iš pilkos į gintarinę, pakeisite filtrą.

Prieinamumas: Prekyboje

70,00 €

ZEROWATER 5 PAKOPŲ DVIGUBŲ JONŲ MAINŲ FILTRŲ SAVYBĖS:
Sertifikuota*, sumažina švino ir chromo kiekį
Premium 5-Stage Dual-Ion Exchange filtravimo sistema Jonų mainų sistema, kuri pašalina beveik visas ištirpusias kietas medžiagas iš vandens
Amerikos FDA reikalauja, kad TDS lygis GRYNAME vandenyje išpilstytame į butelius siektų 000-010 ppm.
ZeroWater yra vienintelis filtras savo klasėje, kuris pasiekia šį lygį ZeroWater pirmajame filtravimo etape, aktyvinta anglis ir oksidacijos redukcijos lydinys, pašalina chloro skonį, kuris įprastas vandentiekio vandeniui. Jonų mainų etape pašalinamos beveik visos ištirpusios kietos medžiagos, kurios gali būti paliktos viešųjų vandens sistemų arba netgi išplaunamos į jūsų vandenį iš vamzdžių, pvz., aliuminis, švinas, cinkas, nitratai ir dar daugiau. Trys kiti papildomi etapai įtraukti tam, kad būtų pašalinti kiti teršalai ir užtikrintų, kad jūsų vandeniui užteks laiko pasiekti „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje. 


Negalima naudoti su vandeniu, kuris yra biologiškai nesaugus arba nežinomos kokybės, netinkamai dezinfekuotas prieš arba po sistemos. Asmenys, kuriems reikalingas specialus mikrobiologinis grynumas, turėtų kreiptis į gydytoją. Jei nenurodyta kitaip, komunalinį vandenį galima naudoti. Teršalai ar kitos medžiagos, kurios pašalinamos ar sumažinamas jų kiekis, naudojant šį vandens valymo įrenginį, nebūtinai yra visų naudotojų vandenyje. 


PASTABOS: * Filtruotas geriamasis vandentiekio vanduo, kurį išbandė nepriklausoma laboratorija (o ne JAV maisto ir vaistų administracija), kad atitiktų vandens kokybės reikalavimus, ir galėtų naudoti grynumo žymą. Lyginta su vandeniu, gautu naudojant pagrindinių filtrų gamintojų filtrus.