Visi norime turėti sveiką odą. Bet kai kam tai tik didelė svajonė. Todėl, kai neplanuotai pradeda dygti spuogai ant mūsų veido arba ant kitų kūno vietų (nugaros, krūtinės, kaklo ) ne vienas iš mūsų jaučiamės tarsi bjaurusis ančiukas. O kartais tai tampa kasdieninė kova! Kodėl atsiranda spuogai? Priežastys gali būti labai įvairios: netinkama mityba, užterštumas, genetika, ligos, medikamentai, harmonai ir t.t. Vieno recepto, kad tiktų visiems tikrai nėra. Tad norėdami valdyti situaciją, galite išbandyti šias natūralias priemones namuose:

OBUOLIŲ ACTAS
Obuolių sidro actas kovoja su spuogais kaip niekas kitas. Jis slopina uždegimą ir bakterijų augimą, taip pat padeda subalansuoti odos pH. Actas praskiedžiamas nedideliu kiekiu vandens ir juo sudrėkinkite spuoguotas kūno vietas. Kantriai lukterkite ir nuplaukite jį po 10 minučių. Jeigu norisi padrėkinkite savo odą.
Obuolių actą rasite čia: https://eko123.lt/voelkel-ek-obuoliu-actas-750ml

ARBATMEDŽIŲ ALIEJUS
Tai dar vienas išbandytas veiksmingas vaistas nuo spuogų. Arbatmedžių aliejus gali padėti išgydyti ir neleisti susidaryti daugumos tipų spuogams. Šis eterinis aliejus turi natūralių priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, kurios gydo spuogus. Nėra natūralesnės priemonės nuo spuogų nei arbatmedžių aliejus. Jei šiuo metu kovojote su spuogais, arbatmedžių aliejus siūlo sprendimą.
Arbatmedžių et.a. rasite čia: https://eko123.lt/argital-arbatmedzio-et-al-10ml

CINAMONAS
Yra žinoma, kad cinamonas turi antibakterinių savybių ir net kovoja su mielėmis. Užtepus cinamono ant odos, ji išvalo mikrobus, kurie ir yra patys didžiausi kaltininkai, kad mus kankina spuogai. Jo milteliai gali būti dedami tiesiai ant paveiktos vietos. Palikite 10 minučių. Cinamoną rasite čia: https://eko123.lt/lebensbaum-ek-ceilono-cinamonas-maltas-50g 

Tai gali būti taikoma vieną kartą per dieną, jei kankina spuogai.