• alt

  Holle ekologiškas pieno mišinys PRE, kūdikiams nuo gimimo 400g

  Holle ekologiškas pieno mišinys "PRE" -  NAUJA formulė. Naujieji PRE pieno mišiniai pagaminti be maltodekstrino ( krakmolo ).  Tai pirmasis Holle kompanijos produktas ( "PRE" pieno mišinys ), kuriame augalinių ir pieno riebalų derinys suteikia optimalų riebalų kiekį pradiniame pieno mišinyje. Be to yra dar vienas skirtumas - Holle "PRE" pieno mišinyje vienintelis angliavandenių pagrindas yra laktozė. Kaip ir visuose Holle pieno mišiniuose ( Holle 1, Holle 2, Holle 3, Holle 4 ), taip ir šioje "PRE" formulėje naudojamas pienas yra iš karvių, užaugintų biodinaminiuose (Demeter) ūkiuose. Tai ir daro Holle produktus išskirtinius. Sveikos ir laimingos karvės, kurios gali ganytis ant sodrių laukų ir ganyklų - be pesticidų ar cheminių trąšų, - pagamintas pienas iš tokių karvių yta aukščiausios kokybės.
  Visi "Holle" ūkiai griežtai laikosi griežtų tarptautinių "Demeter" taisyklių.

  10,99 €
 • alt

  Holle ekologiška visų grūdo dalių kviečių pieno košė su bananais nuo 6 mėn.

  Tinka vaikams nuo 6 mėn. amžiaus.
  Be pridėtinio cukraus.
  Sudėtyje yra glitimo.
  Košė pagaminta iš 99% ekologiškų produktų – biodinaminių, „Demeter“ ženklu pažymėtų visų grūdo dalių kviečių, aukščiausios kokybės ekologiško augalinio aliejaus ir ekologiško pieno, gaunamo iš karvių, auginamų jų natūralioje aplinkoje (remiantis ES reglamentais). Ekologiška pieno košė yra nesaldinta ir lengvai paruošiama. Likęs 1% ingredientų yra vitaminai ir mineralai, kurie yra būtini jūsų besivystančiam kūdikiui ir yra reikalaujami ES nurodymu.

  Sudedamosios dalys: demeter visų grūdo dalių kviečių miltai** 34%, išrūgų produktai* ( iš dalies demineralizuoti išrūgų milteliai* ) 21%, nugriebto pieno milteliai* 16,5%, augaliniai aliejai* (palmių*, rapsų*, saulėgrąžų*), bananų vaisių milteliai* 8,5%, maltodekstrinas*, kalcio karbonatas, vitaminas A, tiaminas (vitaminas B1), vitaminas D.
  * - iš ekologiškų ūkių.
  ** - iš biodinaminių ūkių. Sertifikuotas pagal DE-OKO-001kaip ekologiškas produktas.

  Grynasis kiekis - 250g

  3,79 €
 • alt

  Holle ekologiška visų grūdo dalių 3-jų grūdų košė,greitai paruošiama, nuo 6 mėn. 250g

  Sudedamosios dalys: visų grūdo dalių ryžių miltai* 70%, demeter kukurūzų miltai**20%, visų grūdo dalių sorų miltai* 10%, vitaminas B1 (reikalaujama pagal įstatymus). ** - iš biodinaminių ūkių. * - iš ekologiško ūkio. Maistingumo deklaracija 100g produkto (1 porcijoje košės per pusę su pienu²): Energetinė vertė: (kJ/kcal) 1640/387(689b/164); riebalai (g) 2,8 (4,5); iš kurių sočiųjų riebiųjų rūgščių (g) 0,6 (2,5); angliavandeniai (g) 80,3 (24,8); iš kurių cukrų¹ (g) 0,7 (4,9); skaidulinės medžiagos: 3,3g (0,8g); baltymai (g) 8,6 (5,4); druska (g) 0,007 (0,12); Tiaminas B1 (mg) 1,36 (0,3777); Natris (g) 0,002 (0,049). ¹ sudėtyje yra tik natūraliai esančio cukraus. Kilmės šalis: Vokietija Gamintojas: Holle Baby Food GmbH, Baselstasse11, CH-4125 Riehen, Šveicarija.

  4,10 €

Naujienlaiškis

Kūdikiams ir vaikams

Šveicarų kompanija Holle gamina ekologišką kūdikių maistą nuo 1933 metų. Holle produktai gaminami iš žaliavų, užaugintų sertifikuotuose ekologiniuose bei biodinaminiuose ūkiuose, gamybos procese nenaudojami jokie cheminiai ar sintetiniai priedai. Biodinaminis ( Demeter ) maistas jau nuo ankstyvųjų gyvenimo metų užtikrins, kad Jūsų vaikas augtų sveikas, energingas ir nuotaikingas. Holle ekologiškas - biodinaminis pieno mišinys tinkamas maitinti kūdikį nuo gimimo, jeigu jis yra nemaitinamas motinos pienu arba reikia kūdikį primaitinti.