Holle biodinaminė visų grūdo dalių SPELTA greito paruošimo košė

  • Holle biodinaminė visų grūdo dalių SPELTA greito paruošimo košė
aprašymas

Produktas, skirtas vaikams nuo 4 mėn. amžiaus. 
Produkto informacija: Kruopščiai atrinkti Demeter grūdai; Naudojami visų grūdo dalių dribsniai; Paprastas ir greitas paruošiamas, nereikia virti; Sudėtyje yra glitimo; Be pieno; Nesaldinta¹. ¹ sudėtyje yra tik natūraliai esančio cukraus. 


Sudedamosios dalys: visų grūdo dalių SPELTA miltai*, Vitaminas B1 (vitaminizuotas pagal įstatymus).

* - iš biodinaminių žemės ekologinio žaliavų. 
                        Kontrolės įstaigos kodas DE-OKO-001.
                                                              ES žemės ūkis
Kontrolę vykdo Viešoji įstaiga "Ekoagros" LT-EKO-001

Pagaminta Vokietijoje


Grynasis kiekis - 250g

Prieinamumas: Prekyboje

3,92 €

Maistingumo deklaracija 100g produkto (1 porcijoje košės per pusę su pienu²): Energetinė vertė: (kJ/kcal) 1578/373 (663/157); riebalai (g) 2,8 (4,3); iš kurių sočiųjų riebiųjų rūgščių (g) 0,6 (2,3); angliavandeniai (g) 69,0 (21,9); iš kurių cukrų¹ (g) 1,0 (5,0); skaidulinės medžiagos (g): 9,2 (2,3); baltymai (g) 13,4 (6,7); druska (g) 0,005 (0,114); Natris(g)0,002(0,046); Tiaminas ((Vitaminas B1) (mg) 1,17 (0,33)).
¹ sudėtyje yra tik natūraliai esančio cukraus.
² vienoje pakuotėje yra 10 porcijų košės gaminat per pusę su pienu pagal receptą.


Košės ruošimas su pienu: užvirkite 100 ml vandens kartu su 100 ml nenugriebto pieno ir atvėsinkite iki maždaug 50ºC. Supilkite į dubenį ir įdėkite 6 valgomuosius šaukštus košės (apie 25 g). Išmaišykite ir atvėsinkite iki maždaug 37ºC. Paruošta valgyti. Skanaus!


KITI PARUOŠIMO BŪDAI: Košė su motinos pienu. Įmaišykite 6 valgomuosius šaukštus košės (apie 25g) į 130 ml šilto motinos pieno. Paruošta valgyti. Skanaus! Dėmesio! Norint apsaugoti reikalingas medžiagas, nekaitinkite motinos pieno daugiau nei iki 40ºC temperatūros.


Košės be pieno produktų paruošimas. Užvirkite 200 ml vandens ir atvėsinkite jį iki maždaug 50ºC. Supilkite į dubenį ir įdėkite 6 valgomuosius šaukštus košės (apie 25 g). Išmaišykite ir atvėsinkite iki maždaug 37ºC. Skanaus! Vietoj vandens galite naudoti pieną. Laikykitės paruošimo instrukcijos, tik vietoj vandens naudokite 200ml pieno.


Košės paruošimas su pieno mišiniu vaikams. Paruoškite apie 150-170 ml pieno mišinio ( karvės ar ožkos pieno pagrindu) kaip nurodyta ant jo pakuotės, atvėsinę iki 50ºC įpilkite į dubenį ir įdėkite apie 6 valgomuosius šaukštus (apie 25 g) košės. Pamaišykite ir atvėsinkite iki maždaug 37ºC. Paruošta valgyti. Skanaus!


Košė be pieno produktų su vaisių tyre. Įmaišykite 2 valgomuosius šaukštus košės į 100g pasirinkta Holle vaisių tyrele, įmaišykite 1 arbatinį šaukštelį Holle kūdikių aliejaus bei pagal poreikį įpilkite virinto apie 50ºC temperatūros vandens, kad košės tekstūra atitiktų Jūsų vaiko poreikius. Paruošta. Skanaus!


Svarbi informacija:
1. Atidžiai sekite košių ruošimo nurodymus. Teisingas produkto dozavimas užtikrina, kad jūsų kūdikis gautų tiek maistinių medžiagų, kiek jam reikia.
2. Visuomet maitinkite tik šviežiai paruoštu maistu. Niekuomet neduokite maisto likučių.
3. Norėdami išvengti maitinimo per karštu maistu, niekuomet nekaitinkite kūdikio košės mikrobangų krosnelėje.
4. Maitinkite ne didesne kaip 37ºC temperatūros koše.
5. Nuo pirmojo danties išdygimo pasirūpinkite tinkama vaiko dantų priežiūra.


Mitybos informacija:
1. Jei naudojate šviežią pieną, mes rekomenduojame įdėti 2 šaukštus vaisių sulčių, turinčių vitamino C, tai padeda absorbuoti geležį.
2. Ruošiant košę su pienu ir vandeniu arba be jokių pieno produktų, rekomenduojama įdėti 1-2 arbatinius šaukštelius Holle kūdikų aliejaus, kad praturtintumėte košę svarbiomis riebalų rūgštimis.


Geriausias iki: žr. ant pakuotės.
Laikyti sausoje, vėsioje vietoje. 
Atidarius suvartoti per 3 savaites.

Prekės ženklo šalis: Šveicarija