Holle biodinaminis - ekologiškas tolesnio maitinimo pieno mišinys 2, kūdikiams nuo 6 mėn, 600 g

 • Holle biodinaminis - ekologiškas tolesnio maitinimo pieno mišinys 2, kūdikiams nuo 6 mėn, 600 g
aprašymas

Sudėtyje (Demeter) biodinaminis pienas iš pietų Vokietijos. Tai dar aukštesnė pakopa, nei ekologiškas produktas.
Sudedamosios dalys:
nugriebtas pienas**¹, augalinis aliejus* (palmių*3, saulėgrąžų*, rapsų*), maltodekstrinas*, išrūgų produktas*( dalinai mineralizuoti išrūgų milteliai ), krakmolas*, nugriebto pieno milteliai**, Laktozė*, Žuvų taukai*, nugriebto pieno milteliai*, Kalcio karbonatas, Kalio chloridas, Natrio chloridas, Kalcio fosfatas, Vitaminas C, Natrio citratas, L - Triptofanas, Geležies laktatas, L - Tirozinas, Vitaminas E,  Cinko sulfatas, Vitaminas A, Vitaminas D, Niacinas, Pantoteno rūgštis,  Vario sulfatas, Vitaminas K, Folio rūgštis,  Vitaminas B1, Vitaminas B12, Vitaminas B6, mangano sulfatas, kalio jodidas, natrio selenatas, Biotinas.

** - iš biodinaminių - ekologiškų žemės ūkio žaliavų.

* -  iš ekologiškų žemės ūkio žaliavų.   
                  Kontrolės įstaigos kodas DE-ÖKO-001
                                                     ES/ne ES žemės ūkis
Kontrolę vykdo Viešoji įstaiga "Ekoagros" LT-EKO-001


¹ - 100g kūdikių pieno miltelių pagaminti iš 196 ml nugriebto pieno.

² - sudėyje yra DHA (dokozaheksaeno rūgšties), kaip reikalaujama teisės aktuose, reglamentuojančiuose kūdikių maistą.
³ - iš tvaraus auginimo.

Pagaminta - Vokietijoje.

Grynasis kiekis
- 600 g ( 2 x 300g)

Prieinamumas: Prekyboje

15,49 €

SVARBI PASTABA: motinos pienas yra geriausias kūdikio maistas. Mes rekomenduojame maitinti juo kuo ilgiau, maitinimas iš buteliuko gali sumažinti kūdikio norą žysti krūtį. Prieš pradedant maitinti kūdikį pieno mišiniu, rekomenduojame pasitarti su vaiko gydytoju, medicinos, mitybos specialistu ar farmacininku arba kitais už motinos ir kūdikio priežiūrą atsakingais specialistais. Holle Ekologiškas pieno mišinys 2 yra pagamintas iš 99% produktų, kurie yra natūraliai užauginti sertifikuotame ekologiškame ūkyje. Tinkamas maitinti kūdikį nuo 6 mėnesių, jei jis nemaitinamas motinos pienu. Gamybą prižiūri ES Ekologinės kontrolės sistema.


MIŠINIO PARUOŠIMAS: 1 pav. prieš naudojant sterilizuokite-išvirinkite buteliukus, žindukus ir žiedus verdančiame vandenyje 3-5 min. 2 pav. užvirinkite reikiamą kiekį vandens, kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje ir atvėsinkite maždaug iki 50 laipsnių. Supilkite į buteliuką tik pusę reikiamo kiekio vandens. 3 pav. pasemkite matavimo šaukšteliu reikiamą kiekį pieno mišinio miltelių ir perteklių nubraukite švariu peiliu. Supilkite į buteliuką su vandeniu reikiamą kiekį miltelių kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje. 4 pav. gerai pakratykite, supilkite likusį vandenį ir vėl pakratykite. Atvėsinkite apytiksliai iki 37 laipsnių ir maitinkite.

Svarbus įspėjimas: nuosekliai laikykitės pateiktos instrukcijos. Naudoti tik pakuotėje esantį matavimo šaukštelį. Laikykitės rekomenduojamų kiekių. Teisingas produkto dozavimas užtikrins, kad jūsų kūdikis gaus tiek reikalingų maisto medžiagų, koks yra poreikis. Visada ruoškite tik šviežią maistelį. Nenaudokite nesuvartotų likučių. Norėdami apsaugoti kūdikio dantukus, neduokite jam žaisti su buteliuku. Nešildykite pieno mišinių mikrobangų krosnelėse – yra pavojus sunkiai nusideginti.
Standartinis paruošimas: 13,4 g Holle Ekologiško pieno mišinio 2 + 90 ml vandens = 100 ml paruošto vartojimui produkto. Vienoje pakuotėje yra 44 maitinimai po 100 ml.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius suvartoti per 2 savaites.
Geriausias iki: nurodyta ant pakuotės.

Prekės ženklo šalis: Šveicarija

 • Holle ekologiškas pradinio maitinimo ožkų pieno pagrindu mišinys 1, kūdikiams nuo gimimo 400 g
  18,99 €
 • Holle ekologiškas pieno mišinys 4, vaikams nuo 12 mėn. - 600g
  14,99 €
 • Holle ekologiškas tolesnio maitinimo ožkų pieno pagrindu mišinys 3 nuo 10 mėn. 400 g
  18,99 €
 • Holle biodinaminis - ekologiškas pradinio maitinimo pieno mišinys PRE, kūdikiams nuo gimimo 400 g
  11,49 €
 • Holle biodinaminis - ekologiškas pradinio maitinimo pieno mišinys 1, kūdikiams nuo gimimo 400 g
  10,49 €