Holle biodinaminis - ekologiškas tolesnio maitinimo pieno mišinys 3, kūdikiams nuo 10 mėn, 600 g

  •  Holle biodinaminis - ekologiškas tolesnio maitinimo pieno mišinys 3, kūdikiams nuo 10 mėn, 600 g
aprašymas

Sudėtyje (Demeter) biodinaminis pienas iš pietų Vokietijos. Tai dar aukštesnė pakopa, nei ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: nugriebtas pienas**1 (Vokietija), išrūgų produktas* (dalinai mineralizuoti išrūgų milteliai), augalinis aliejus* (palmių*3, rapsų*, saulėgrąžų*), , maltodekstrinas*, krakmolas*, LAKTOZĖ*, Kalcio karbonatas, Kalio chloridas, L - Tirozinas, Žuvų taukai2, Magnio chloridas, Kalcio chloridas, Kalcio hidroksidas, L - Triptofanas, Geležies laktatas, Vario sulfatas, Vitaminas C, Natrio chloridas, Cinko sulfatas, Vitaminas E, Niacinas, Pantoteno rūgštis, Vitaminas B1, Vitaminas A, Vitaminas B6, Mangano sulfatas, Kalio jodidas, Folio rūgštis, Natrio selenatas, Vitaminas K, Vitaminas D, Biotinas, Vitaminas B12.

** - iš biodinaminių - ekologiškų žemės ūkio žaliavų.
* -  iš ekologiškų žemės ūkio žaliavų.   
                  Kontrolės įstaigos kodas AT-BIO-301
                                                     ES/ne ES žemės ūkis
Kontrolę vykdo Viešoji įstaiga "Ekoagros" LT-EKO-001

¹ - 100g kūdikių pieno miltelių pagaminti iš 184 ml nugriebto pieno.
² - sudėyje yra DHA (dokozaheksaeno rūgšties), kaip reikalaujama teisės aktuose, reglamentuojančiuose kūdikių maistą.
³ - iš tvaraus auginimo.

Pagaminta - Austrijoje.
                                        
Kiekis - 600 g ( 2 x 300g)
Gariausias iki: 2022.04.02


 

Prieinamumas: Išparduota

15,49 €

Milteliai. Paruošiama su vandeniu. Be pridėtinio cukraus.
SVARBI PASTABA: motinos pienas yra geriausias kūdikio maistas. Mes rekomenduojame maitinti juo kuo ilgiau, maitinimas iš buteliuko gali sumažinti kūdikio norą žysti krūtį. Prieš pradedant maitinti kūdikį pieno mišiniu, rekomenduojame pasitarti su vaiko gydytoju, medicinos, mitybos specialistu ar farmacininku arba kitais už motinos ir kūdikio priežiūrą atsakingais specialistais. Holle Ekologiškas pieno mišinys 3 pagaminti naudfojamas biodinaminis (Demeter) pienas iš pietų Vokietijos. Demeter kompanijos dirba biodinamiškai, išlaiko harmoniją su gamta, todėl Holle garantuoja aukščiausios kokybės pieną savo pieno produktuose. Tinkamas maitinti kūdikį nuo 10 mėnesių, jei jis nemaitinamas motinos pienu. Gamybą prižiūri ES Ekologinės kontrolės sistema.
MIŠINIO PARUOŠIMAS: 1 pav. prieš naudojant sterilizuokite-išvirinkite buteliukus, žindukus ir žiedus verdančiame vandenyje 3-5 min. 2 pav. užvirinkite reikiamą kiekį vandens, kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje ir atvėsinkite maždaug iki 50 laipsnių. Supilkite į buteliuką tik pusę reikiamo kiekio vandens. 3 pav. pasemkite matavimo šaukšteliu reikiamą kiekį pieno mišinio miltelių ir perteklių nubraukite švariu peiliu. Supilkite į buteliuką su vandeniu reikiamą kiekį miltelių kaip nurodyta žemiau esančioje lentelėje. 4 pav. gerai pakratykite, supilkite likusį vandenį ir vėl pakratykite. Atvėsinkite apytiksliai iki 37 laipsnių ir maitinkite.
Svarbus įspėjimas: nuosekliai laikykitės pateiktos instrukcijos. Naudoti tik pakuotėje esantį matavimo šaukštelį. Laikykitės rekomenduojamų kiekių. Teisingas produkto dozavimas užtikrins, kad jūsų kūdikis gaus tiek reikalingų maisto medžiagų, koks yra poreikis. Visada ruoškite tik šviežią maistelį. Nenaudokite nesuvartotų likučių. Norėdami apsaugoti kūdikio dantukus, neduokite jam žaisti su buteliuku. Nešildykite pieno mišinių mikrobangų krosnelėse – yra pavojus sunkiai nusideginti.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.
Geriausias iki: nurodyta ant pakuotės. Atidarius suvartoti per 2 savaites.

Prekės ženklo šalis: Šveicarija